Hrobka

Interdrought2020.com Hrobka Image
Trávit čas knihou Hrobka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hrobka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Příběhy a vize z let 1917-1920Souborné beletristické vydání Lovecraftova díla v nakladatelství Plus je pro všechny příznivce moderní literární fantastiky událostí mimořádného významu. Vychází ve čtyřech svazcích, osu tvoří chronologie vzniku jednotlivých povídek, každý svazek je doplněn poznámkami editora a zasvěceným doslovem. Překladově se vydání opírá o odvážný editorský počin z první poloviny devadesátých let, kdy nakladatelství Zlatý kůň vydalo ve spolupráci s Českou speleologickou společností téměř celé Lovecraftovo dílo s ilustracemi Káji Saudka. První svazek Hrobka obsahuje 21 povídek, novel, črt a juvenilií, knihu uzavírá legendární stať Josefa Škvoreckého „Podivný pán z Providence“.

NÁZEV SOUBORU: Hrobka.pdf

AUTOR: Howard Phillips Lovecraft

ISBN: 9788025900512

VELIKOST SOUBORU: 9,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zato knihu Hrobka jsem četl jedním dechem. Autorka zde tak jako v předchozí knize pracuje se dvěma dějovými liniemi (současnost a minulost), přičemž se tyto linie prolínají, či dokonce překrývají. Napětí se autorce podařilo udržet až do konce, i když byl závěr tak trochu očekávaný.

Dietrichsteinská hrobka Nechte si převyprávět významnou poutnickou minulost Mikulova. Seznámíme Vás s dobou loretánskou, kdy soška Madony, černé Matky Boží loretánské, byla uctívána jako zázračná a tisíce poutníků se k ní obracely o pomoc.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY