Nevinnosť, poznanie, údiv

Interdrought2020.com Nevinnosť, poznanie, údiv Image
Trávit čas knihou Nevinnosť, poznanie, údiv! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nevinnosť, poznanie, údiv a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Múdry a vtipný duchovný majster tvrdí, že príliš veľa vedomostí stojí v ceste skutočnému poznaniu a prežívaniu. Návrat k detskej nevinnosti, ku schopnosti dívať sa na všetko sviežim pohľadom, bez predsudkov a prehnanej dôležitosti – to je spôsob, ako ustavične vnímať krásu a zázraky všade naokolo. Tak ako vo všetkých Oshových knihách, aj tu sa stretnete s množstvom zábavných príbehov, anekdôt a vtipov, ktoré spestrujú autorov výklad. Jeho cieľom je čitateľa zobudiť, vyprovokovať a inšpirovať k autentickému, radostnému, extatickému pohľadu na veci. Nič mu nie je sväté, a zároveň všetko je preňho posvätné. A k tomu chce priviesť aj nás.

NÁZEV SOUBORU: Nevinnosť, poznanie, údiv.pdf

AUTOR: Osho

ISBN: 9788081003950

VELIKOST SOUBORU: 10,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Nevinnosť, poznanie, údiv(Osho) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Komentáře ke slovu údiv » přidat nový komentář ... Nevinnosť, poznanie, údiv autor: Osho doporučená cena: 240 K ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY