Mlhy Věčnosti

Interdrought2020.com Mlhy Věčnosti Image
Trávit čas knihou Mlhy Věčnosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mlhy Věčnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Dokonce i Galenův otec se zřekl svého postu. Vzdal se víry v jiný svět, opustil Věčnost i liduprázdné mainské pobřeží a cestoval po světě jako voják.Ale ve snovém světě zazněl bez povšimnutí varovný zvon. Nyní se v hlubinách probudili přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby dospěly ke konci. Do našeho světa vtrhlo vojsko bájných nestvůr a Galen s přáteli s nimi začali bojovat. Kvůli bitvě s nesmírnou temnotou se vrátil dokonce i jeho otec. Síly světla se shromáždily ve Věčnosti, a ta musí nápor ustát, jinak bude vše ztraceno.

NÁZEV SOUBORU: Mlhy Věčnosti.pdf

AUTOR: John C. Wright

ISBN: 9788071933564

VELIKOST SOUBORU: 10,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mlhy věčnosti, kniha vyjde jako desátá kniha z řady Moderní díla fantasy. Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus.

Mlhy Věčnosti book. Read 23 reviews from the world's largest community for readers. Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY