Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně

Interdrought2020.com Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně Image
Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vilma Partyková. Přečtěte si s námi knihu Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně na interdrought2020.com
Jídlo je jednou z nejdůležitějších součástí našeho bytí a rozhoduje o tom, zda budeme zdrávi, nebo ochoříme, nebo se s nemocí popereme. Proto má zdravá strava prvořadý význam. Autorka upozorňuje na léčebné účinky dostupných potravin (brambor, luštěnin, obilovin, zeleniny, ovoce, semen, bylinek, tvarohu, vody aj.) a vřele doporučuje každému, zdravým i nemocným, aby se s nimi v zájmu vlastního zdraví seznámil.

NÁZEV SOUBORU: Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně.pdf

AUTOR: Vilma Partyková

ISBN: 9788090407435

VELIKOST SOUBORU: 9,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nejlevnější Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně akční ceny - Levné Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně. Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně stojí 166 Kč. Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů.

Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY