Prostě na mě zapomněli

Interdrought2020.com Prostě na mě zapomněli Image
Prostě na mě zapomněli je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Holub. Přečtěte si s námi knihu Prostě na mě zapomněli na interdrought2020.com
Je léto roku 1945. Klára s rodiči a malým bráškou míří do Sudet. Opustili Prahu. Na tátu čeká pěkné místo v kaolínce, na mámu život hospodyňky. Pro tu bude všechno těžší, než si cestou dovede představit. Osmiletá Klárka objevuje nový svět, hory si zamiluje okamžitě, v chalupě je rázem jako doma a brzy potká tu, co jí Starý Wolfgang, vyrabovanou vesnici po Němcích, představí se vším všudy – s tím dobrým i s tím zlým.Helga tady vyrostla, starala se o rodinu, vychovala děti a pak zůstala sama. Opuštěná. Plná bolesti, smutku a trápení. Teď ji osmileté zvídavé děvče bez předsudků vytrhlo z beznaděje a pomohlo opustit hrůznou minulost. Díky Klárce přestala Helga být jen tou, na kterou jednoho děsivého dne, naštěstí i bohužel současně, ve vesnici všichni zapomněli.

NÁZEV SOUBORU: Prostě na mě zapomněli.pdf

AUTOR: Jiří Holub

ISBN: 9788087654170

VELIKOST SOUBORU: 6,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prostě na mě zapomněli / Jiří Holub / Vydal Jas, 2015 / https://www.jasknihy.cz. Jiří Holub, 14. 4. 1975, vystudoval Hotelovou školu a školu cestovního ruchu v Žatci. Magisterský titul získal na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze, kde studoval u Daniely Fischerové, Ivony Březinové a Arnošta Goldflama.

Prostě na mě zapomněli. Jiří Holub. Je léto roku 1945. Klára s rodiči a malým bráškou míří do Sudet. Opustili Prahu. Na tátu čeká pěkné místo v kaolínce, na mámu život hospodyňky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY