Příběhy Starého Antonia

Interdrought2020.com Příběhy Starého Antonia Image
Trávit čas knihou Příběhy Starého Antonia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Příběhy Starého Antonia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Texty Subcomandanta Marcose mají mnoho obdivovatelů a byly jim jednomyslně přiznány literární kvality, ať se jedná o komuniké, poezii nebo prózu mísící a překračující tzv. tradiční žánry. Marcos prostřednictvím svých textů vystupuje jako vizionářský politický analytik a současně jako „interpret“ domorodého myšlení a kultury.„První vesnice, do níž jsme v roce 1985 vstoupili jako zapatisté, je vesnice Starého Antonia. Zde působil svým způsobem jako překladatel, když nám vysvětloval, čím jsme byli a čím bychom měli být. Současně probíhal proces proměny vlastního nitra zapatismu. Starý Antonio je mostem, který umožňuje partyzánům z hor přijít k lidem,“ říká Marcos v závěru knihy.

NÁZEV SOUBORU: Příběhy Starého Antonia.pdf

AUTOR: Subcomandante Marcos

ISBN: 9788090643925

VELIKOST SOUBORU: 10,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Příběhy Starého Antonia autor: Marcos Subcomandante Václav Havel a invaze do Iráku autor: Steiner Petr Bábovky autor: Třeštíková Radka Navigace předchozí slovo: » komunikátor následující slovo: » komunikovat slovo se nachází na stránce: K:83 krok ...

Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY