Vieš udržať tajomstvo?

Interdrought2020.com Vieš udržať tajomstvo? Image
Hledáte knihu Vieš udržať tajomstvo?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Sophie Kinsella? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Optimistickej, ale smolou prenasledovanej Emme Corriganovej sa začína dariť. Už skoro rok má stále zamestnanie, po boku jej stojí skvelý priateľ a dokonca sa jej rysuje aj pracovný postup. Všetko sa zvrtne po schôdzke s nespokojným zákazníkom. Zničená sa vracia z jednania lietadlom a v hrozivej situácii počas turbulencií sa zverí so svojimi najtajnejšími tajomstvami mužovi sediacemu na vedľajšom sedadle. V práci zistí, že mužom, ktorému sa zverila je sám veľký šéf. Ten sa vydal na týždennú návštevu anglickej pobočky podniku, v ktorom pracuje. Toto odštartuje sériu chaotických, citovo vyčerpávajúcich a komických situácií.

NÁZEV SOUBORU: Vieš udržať tajomstvo?.pdf

AUTOR: Sophie Kinsella

ISBN: 9788088979333

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Romantická komédia Vieš udržať tajomstvo?. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie… a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste.Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G?A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis?

Nálož filmovej romantiky Vieš udržať tajomstvo? vznikla podľa rovnomenného knižného bestselleru spisovateľky Sophie Kinsellovej. Ten bol preložený do 40 jazykov vrátane slovenčiny a po celom svete sa z neho predalo viac ako 40 miliónov kusov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY