Neznáma moc Luny v kocke

Interdrought2020.com Neznáma moc Luny v kocke Image
Trávit čas knihou Neznáma moc Luny v kocke! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Neznáma moc Luny v kocke a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Už naši predkovia si uvedomovali vplyv mesačných rytmov a ich význam pre náš každodenný život. Vedeli, že nezáleží len na schopnostiach a prostriedkoch, ale aj na správnom okamihu, ktorý na svoje konanie zvolíme. A postupne prišli na rozličné metódy, ako tento okamih rozoznať. Získané vedomosti sa po stáročia dopĺňali a odovzdávali z generácie na generáciu.Úspešná dvojica známych autorov zhrnula tieto základné informácie, aby ste mali praktické rady vždy poruke.

NÁZEV SOUBORU: Neznáma moc Luny v kocke.pdf

AUTOR: Thomas Poppe

ISBN: 9788055151823

VELIKOST SOUBORU: 3,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Neznáma moc Luny v kocke Autor Johanna Paunggerová, Thomas Poppe. Už naši predkovia si uvedomovali vplyv mesačných rytmov a ich význam pre náš každodenný život. Vedeli, že nezáleží len na schopnostiach a prostriedkoch, ale aj na správnom okamihu, ktorý na svoje konanie zvolíme.

Johanna Paungger, Thomas Poppe - Neznáma moc Luny v kocke Mesiac do vrecka. P redstavujem Vám ďalší titul od autorov Johanna Paungger, Thomas Poppe - Neznáma moc Luny v kocke, ktorá je o účinkoch Luny. Úspešná dvojica tentoraz vydala jubilejnú knižku, do ktorej vtesnali poznatky o Lune v kocke. Kto ich knihy pozná, bude potešený týmto titulom, kde je všetko v krátkosti ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY