Jezuité

Interdrought2020.com Jezuité Image
Trávit čas knihou Jezuité! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jezuité a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Byli jezuité papežskou armádou, nebo zmírňovali katolickou víru? Oponovali osvícenským snahám, nebo představovali socialisty, rané předchůdce Karla Marxe? V knize se dozvíte to nejdůležitější o historických kořenech jezuitů, jejich duchovních principech a jejich postavení v současnosti. Stefan Kiechle, SJ Doktor teologie, narozen v roce 1960, byl studentským farářem a supervizorem noviců. V současné době působí jako duchovní a odborník na exercicie v Mannheimu. Přednáší v Mnichově na Vysoké škole filozofické.

NÁZEV SOUBORU: Jezuité.pdf

AUTOR: Stefan Kiechle

ISBN: 9788024739137

VELIKOST SOUBORU: 7,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čeští jezuité: Koniáš, Balbín či Špidlík. Do Čech přišel řád poprvé už v roce 1555, kdy se prvních 12 příslušníků usadilo na místě zpustlého dominikánského kláštera v Praze na Starém Městě u kostela sv. Klimenta. Z bývalé koleje později vznikla budova Národní knihovny.

Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Náboženství > Jezuité > Česko.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY