Konec dnů

Interdrought2020.com Konec dnů Image
Trávit čas knihou Konec dnů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Konec dnů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dlouho očekávaná závěrečná kniha dnes již klasické objevné série Zecharia Sitchina. Jak je možné, že se naše současné jedenadvacáté století tolik podobá jedenadvacátému století př.n.l.? Je snad historie osudem předurčena k tomu, aby se opakovala? Naplní se biblická proroctví, a pokud ano, tak kdy? Už je to více než tři desetiletí od doby, kdy vzrušující kniha Zecharii Sitchina Dvanáctá planeta opět přivedla k životu sumerskou civilizaci a její záznamy o Anunnaki – mimozemských bytostech, které stvořily člověka a daly lidstvu civilizaci a náboženství. Ve své nové knize Sitchin poukazuje na to, že Konec má kořeny v Počátku, a jakmile se dozvíte více o Počátku, je možné předpovědět i Budoucnost. V Konci dnů, mistrovském díle, které si vyžádalo třicet let dalších výzkumů, Sitchin představuje působivé nové důkazy, že Minulost je vlastně Budoucností – že lidstvo a jeho planeta Země podléhají předem danému cyklickému Vesmírnému času. V době, dy náboženský fanatismus a střet civilizací vyvolává strašáka v podobě jaderného Armageddonu, Zecharia Sitchin bortí klamné dojmy a prostřednictvím dějin odhaluje, co se má stát na Konci dnů.

NÁZEV SOUBORU: Konec dnů.pdf

AUTOR: Zecharia Sitchin

ISBN: 9788073368166

VELIKOST SOUBORU: 3,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Předpověď počasí a nejnovější síť meteoradarů. Počasí na dnešní den i 14 dní pro každé místo v ČR. Aktuální stav počasí, oblačnost, vítr.

Hledáte Konec dnů - Armagedon a proroctví návratu od Zecharia Sitchin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY