Kouzelná flétna 2 (+ CD)

Interdrought2020.com Kouzelná flétna 2 (+ CD) Image
Trávit čas knihou Kouzelná flétna 2 (+ CD)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kouzelná flétna 2 (+ CD) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhý sešit, tentokrát 12 melodií z animovaných filmů, Mach a Šebestová, Bob a Bobek, Maxipes Fík, Křemílek a Vochomůrka a další. Pro zobcové flétny a nástroje v ladění Bb a Eb s doprovodem na CD a akordovými značkami.

NÁZEV SOUBORU: Kouzelná flétna 2 (+ CD).pdf

AUTOR: Dalibor Bárta

ISBN: 9790706509969

VELIKOST SOUBORU: 5,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Notovna.cz Kouzelná flétna 2 + CD [GW 509969] - Známé melodie z animovaných pohádek v úpravě pro sopránovou nebo altovou zobcovou flétnu, a také nástroje v laděni B (klarinet, trumpeta...) a Es (saxofon...). Notový záznam je doplněn i o akordické značky. Některé pasáže jsou psány ve vícehlase. Na přiloženém CD je každá skladba nahrána 2x - v plném znění

183 Kč Kouzelná flétna 2 + CD - Bárta Dalibor . Druhý díl Kouzelné flétny přináší melodie ze světa animovaných filmů, známé z televizní obrazovky jako Večerníčky. Jednotlivé skladby jsou vybírány nejen s ohledem na obsah, nýbrž i s přihlédnutím k jejich případnému „metodickému" využití (frázování, složené takty, melodické ozdoby, …).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY