Energetická masáž

Interdrought2020.com Energetická masáž Image
Trávit čas knihou Energetická masáž! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Energetická masáž a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ještě nestály pyramidy v Egyptě a lidé již sepisovali, jak se správně masírovat, jak se dotýkat při masáže s náležitou úctou, pochopením a citem jak mužů, tak žen. Evropa je obydlená přes tisíce let, ale 2000 let náboženství, jenž se snažilo ovládnout lidský život a považovalo tělo za věc nečistou, vytlačilo masáže z povědomí společnosti. Proto byly v Evropě ve větší míře praktikované až od 19. stolení. Tato 200 let stará švédská masáž se na universitě Karlově či v českých masérských školách praktikuje dodnes. A záda pro ni končí nad zadkem. Ale na zadku jsou nejmohutnější svaly lidského těla. To co bylo ve Viktoriánské Anglii nemožné, je dnes součástí běžného života. Ženy mají volební právo a odhalený kotník již není považován za vrchol erotiky. A lidského těla bychom se měli začít dotýkat bez tabu minulosti. Knížka Energetická masáž je hodně odvážná. Říká totiž pravdu. Pravdu o dotycích na lidském těle. Učí jak se dotýkat muže a jak ženy. Říká pravdu i o tom, že součástí lidského těla je i naše pohlaví. A učí kdy a jak se jej dotýkat a kdy ne. Přesto se jedná pouze o masáž a tento dotyk nemá nic společného se sexem. Je to umění dotyku na lidském těle, umění doteku, který dokáže léčit. Umění doteku, které zbavuje stresu a které probouzí životní energii člověka. Proto se knížka jmenuje Energetická masáž.

NÁZEV SOUBORU: Energetická masáž.pdf

AUTOR: Josef Hejnák

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 3,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Masáž má na lidské tělo celou řadu účinků, které jsou obecně velmi prospěšné. Kontakt Wellness studio a Ájurvédská poradna Litoměřice Adresa provozovny: Okružní

Energetická masáž po tmě zlepší náladu a pomáhá léčit depresivní stavy, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje pohyblivost a harmonizuje energetické dráhy: 600 Kč/ 30 minut, 1200 Kč/ hod.* Energetický relax pro tělo Doteky jsou základní lidskou potřebou. Jejich nedostatek může vést k těžkým psychickým problémům.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY