Tajná láska

Interdrought2020.com Tajná láska Image
Tajná láska je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurens. Přečtěte si s námi knihu Tajná láska na interdrought2020.com
Žádný gentleman z rodu Cynsterů neodepře pomoc dámě v nouzi, ale jeho ochranná náruč stojí skandálně – a smyslně – vysokou cenu. Gabriel Cynster je tím nejnestoudnějším z celé rodiny, pokud jde o množství žen, kterým poskytl záchranu ve své vlastní posteli, ale žádné z nich zatím nedal své srdce. Když Gabriela požádá o pomoc tajemná hraběnka s tváří skrytou pod závojem, nedokáže ji odmítnout. Netuší, že svou totožnost ukrývá Alathea Morwellanová, jeho dávná přítelkyně z dětství. Nucena k riskantnímu činu pro záchranu své rodiny, Alathea svoluje k ceně, kterou Gabriel za své služby určí. Za každou zprávu, kterou pro ni tajně vypátrá, mu musí zaplatit polibkem. A nezůstane jen u nich… Gabriel je záhadnou hraběnkou přitahován stejně mocně jako ona k němu, ale zároveň je okouzlen Alatheou, se kterou se nečekaně setká na plese. Unese jejich láska přiznání, že to ona je jeho tajemnou milenkou?

NÁZEV SOUBORU: Tajná láska.pdf

AUTOR: Stephanie Laurens

ISBN: 9788024913919

VELIKOST SOUBORU: 10,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dvě ženy tajily svoji lásku několik desetiletí. Svět se změnil, ale přihlásit se v pozdním věku k homosexualitě není vůbec jednoduché.

Hledáte Tajná láska od Lenka Lanczová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY