Tajná láska

Interdrought2020.com Tajná láska Image
Trávit čas knihou Tajná láska! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajná láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Žádný gentleman z rodu Cynsterů neodepře pomoc dámě v nouzi, ale jeho ochranná náruč stojí skandálně – a smyslně – vysokou cenu. Gabriel Cynster je tím nejnestoudnějším z celé rodiny, pokud jde o množství žen, kterým poskytl záchranu ve své vlastní posteli, ale žádné z nich zatím nedal své srdce. Když Gabriela požádá o pomoc tajemná hraběnka s tváří skrytou pod závojem, nedokáže ji odmítnout. Netuší, že svou totožnost ukrývá Alathea Morwellanová, jeho dávná přítelkyně z dětství. Nucena k riskantnímu činu pro záchranu své rodiny, Alathea svoluje k ceně, kterou Gabriel za své služby určí. Za každou zprávu, kterou pro ni tajně vypátrá, mu musí zaplatit polibkem. A nezůstane jen u nich… Gabriel je záhadnou hraběnkou přitahován stejně mocně jako ona k němu, ale zároveň je okouzlen Alatheou, se kterou se nečekaně setká na plese. Unese jejich láska přiznání, že to ona je jeho tajemnou milenkou?

NÁZEV SOUBORU: Tajná láska.pdf

AUTOR: Stephanie Laurens

ISBN: 9788024913919

VELIKOST SOUBORU: 4,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dvě ženy tajily svoji lásku několik desetiletí. Svět se změnil, ale přihlásit se v pozdním věku k homosexualitě není vůbec jednoduché.

Tajná přísada láska (Světlana Pudilová , 3.4.2020) Odpovědět tahle kniha se mi obzvlášť líbila, tak hezky popsaná realita, která může zastihnout každého restauratéra (nedostatek nápadů, peněz, personálu, uvědomění si, že potřebuje čas na odpočinek a jiné související věci s oborem).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY