Žifulíci

Interdrought2020.com Žifulíci Image
Žifulíci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kateřina krobová. Přečtěte si s námi knihu Žifulíci na interdrought2020.com
Milí rošťáci a milé uličnice, vážení rodičové, přivítejte se s Žifulíky! Jsou malí právě tak akorát, aby mohli býti trpaslíky. Jsou trochu zlobiví. Jsou roztomilí. A je s nimi zábava!Děti, víte, jak si může malinkatý trpaslík koupit o něco větší autobus v ještě větším hračkářství? Proč není skákání jako skákání? Proč nemůže být všechno hned bez čekání?Proč vůbec vypínat televizi, když nás pohádky v ní tak strašně moc baví? Proč existují slova, která se neříkají? K čemu může být dobrý návod na oblékání? Bydlí pod postelí skutečně bubáci? Věřte nevěřte (ale radši věřte), že nejen na tyto otázky vám odpoví svými veselými příběhy neposední trpaslíci Žifulíci.Tip pro rodiče:Kniha je psaná dvoubarevně. Je možné přečíst jen černý text, nebo zahrnout dle nálady či věku dítěte i šedé části, a tím příběh prodloužit či obměnit. Kniha tak roste s dětmi.

NÁZEV SOUBORU: Žifulíci.pdf

AUTOR: Kateřina krobová

ISBN: 9788027124817

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Žifulíci vám ukážou, že i z obyčejného zlobení může být neobyčejný příběh. V knize najdete jedenáct dobrodružství z hrádečkovského lesa, ale Žifulíci se můžou objevit úplně kdekoliv.

Žifulíci chtějí (pra)rodičům zpestřit výchovu, která dá občas pořádně zabrat. A dětem legrací vysvětlují některé ne úplně legrační záležitosti. více o knize zde. Na shledanou v knížce! Co je nového a co je starého rychlé novinky i pomalé vzpomínky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY