Příklady z trestního práva hmotného a procesního

Interdrought2020.com Příklady z trestního práva hmotného a procesního Image
Hledáte knihu Příklady z trestního práva hmotného a procesního? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Rudolf Vokon? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Sbírka příkladů je dílem autorského kolektivu z právnických fakult Univerzity Karlovy v Praze a Univerzity Palackého v Olomouci. Příklady byly zpracovány v návaznosti na nový trestní zákoník a sestaveny tak, aby pokrývaly materii trestního práva hmotného (obecné i zvláštní části) i procesního. Pod zadáním každého příkladu je dostatek prostoru pro poznámky.Sbírka příkladů je povinnou literaturou pro studenty magisterského studia na obou fakultách, může však posloužit všem zájemcům o trestní právo, kteří si chtějí své teoretické poznatky ověřit na řešení konkrétních příkladů.

NÁZEV SOUBORU: Příklady z trestního práva hmotného a procesního.pdf

AUTOR: Rudolf Vokon

ISBN: 9788087212325

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Příklady jsou sestaveny tak, aby pokrývaly materii trestního práva hmotného (obecné i zvláštní části) i procesního. Ve druhém vydání byla sbírka aktualizována v návaznosti na novelizace trestních předpisů a doplněna o nové příklady vycházející ze zákona o trestní odpovědnosti právnických osob.

Čtvrté vydání Sbírky klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního bylo oproti předchozímu vydání rozšířeno o pět nových zadání. Dosavadní příklady byly revidovány podle právního stavu k 31. 1. 2016.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY