Psí hrdinové

Interdrought2020.com Psí hrdinové Image
Psí hrdinové je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ben Holt. Přečtěte si s námi knihu Psí hrdinové na interdrought2020.com
Pes je věrným přítelem a pomocníkem člověka od počátku jejich soužití. Již od Římské říše se v literatuře nacházejí příběhy, které zaznamenávají psí hrdinské činy. Vzpomeňme, jak psi pomáhají např. při požáru, při hledání zasypaných lidí, při záchraně topících, při hledání drog, i zlodějů, ale jak pomáhají i nemocným, kteří díky psům mohou prožít kvalitní život. Kniha Psí hrdinové je knihou skutečných příběhů, v kterých se dočteme, jak se hrdinou může stát pes každé rasy, vycvičený záchranář i domácí „mazlíček“.

NÁZEV SOUBORU: Psí hrdinové.pdf

AUTOR: Ben Holt

ISBN: 9788074290404

VELIKOST SOUBORU: 7,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Coren se věnoval pouze jedné stránce psí inteligence, tzv. pracovní inteligenci. Ta popisuje, jak jsou psi schopní reagovat na lidské příkazy, jak rychle se naučí jim rozumět a jak spolehlivě je potom plní. Psycholog přiznává, že jde jen o jednu z mnoha stránek psí inteligence, navíc tu nejvíce orientovanou na člověka.

Psí hrdinové. Jakkoli se ale Togo vyznamenal, všechna sláva za úspěšnou dopravu séra do Nome připadla jinému vůdčímu psu - Baltovi, který se svým spřežením urazil poslední úsek cesty dlouhý 89 kilometrů a dnes stojí v newyorském Central Parku jeho socha. Vůči Togovi a jeho mašerovi to nebylo fér.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY