Deadpool: Mrtví prezidenti

Interdrought2020.com Deadpool: Mrtví prezidenti Image
Trávit čas knihou Deadpool: Mrtví prezidenti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Deadpool: Mrtví prezidenti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Deadpool stojí proti největšímu nebezpečí, kterému svět kdy čelil – proti americkým prezidentům. Proti mrtvým a zombifikovaným americkým prezidentům, abychom byli přesní. Prezidentům, kteří se vracejí a hodlají dát USA do pořádku. Ať to stojí, co to stojí. Chcete vidět souboj Deadpoola s Abrahamem Lincolnem? Zajímá vás, jestli zvítězí ve rvačce ve vesmíru s Ronaldem Reaganem? Tak v tom případě neváhejte a sáhněte po prvním dílu Deadpoolovy série – série, do které se zamilujete tak, že ji požádáte o ruku!Od scenáristů komiksu Deadpool: Drákulova výzva a kreslíře, který rozjel řadu Živí mrtví!

NÁZEV SOUBORU: Deadpool: Mrtví prezidenti.pdf

AUTOR: Tony Moore

ISBN: 9788074494222

VELIKOST SOUBORU: 6,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Deadpool 1 - Mrtví prezidenti - Gerry Duggan, Brian Posehn: Krátky popis: Exkluzívní produkt Deadpool 1 - Mrtví prezidenti - Gerry Duggan, Brian Posehn od výrobce Crew u nás najdete výhodně od 247 Kč : Obvyklá cena: 247

Deadpool #01: Mrtví prezidenti . 3.7 | Crew | akční, superhrdinský | série Deadpool (Marvel NOW!). Když lezou z hrobů mrtví američtí prezidenti - od George Washingtona po Geralda Forda - aby terorizovali své krajany, největší hrdinové Marvelu si nemohou dovolit zprofanovat svůj mediální obraz masakrem těchto amerických patriotů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY