Zaklínač: Búrková sezóna

Interdrought2020.com Zaklínač: Búrková sezóna Image
Zaklínač: Búrková sezóna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Andrzej Sapkowski. Přečtěte si s námi knihu Zaklínač: Búrková sezóna na interdrought2020.com
Majster poľskej fantastiky opäť prekvapuje – Búrkovú sezónu odštartoval zemetrasením a bielovlasý lovec netvorov Geralt z Rivie, verný svojmu poslaniu chrániť obyčajných ľudí, sa vrhá do neľútostného zápasu s dravcom zabijakom a inými magickými obludami. Po konflikte v Keracku sa dostane do väzenia a príde o svoje drahocenné meče. Zaklínačské zbrane sú vecou cti a Geralt ich musí za každú cenu získať späť... Andrzej Sapkowski v tomto samostatnom románe vracia na scénu svojho najpopulárnejšieho hrdinu. Zaklínač putuje, bojuje s netvormi, intrigánmi a zločincami a nad jeho fantastickým svetom sa zatiaľ sťahujú temné mračná – prichádza búrková sezóna.

NÁZEV SOUBORU: Zaklínač: Búrková sezóna.pdf

AUTOR: Andrzej Sapkowski

ISBN: 9788025908969

VELIKOST SOUBORU: 4,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Audiokniha Zaklínač: Bouřková sezóna. Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače - dva meče, ocelový a stříbrný.

Majster poľskej fantastiky opäť prekvapuje - Búrkovú sezónu odštartoval zemetrasením a bielovlasý lovec netvorov Geralt z Rivie, verný svojmu poslaniu chrániť obyčajných ľudí, sa vrhá do neľútostného zápasu s dravcom zabijakom a inými magickými obludami.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY