Píseň - žalmy pražské a jiné

Interdrought2020.com Píseň - žalmy pražské a jiné Image
Píseň - žalmy pražské a jiné je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniel Raus. Přečtěte si s námi knihu Píseň - žalmy pražské a jiné na interdrought2020.com
...Život akoby pripomínal rieku, ktorá sa stále mení, a predsa je vždy rovnaká. Dvanásť básní (väčšina z nich je zaradená v prvej časti) vyšlo ako samizdat pod titulom "Proto jsem ti zahrál tuto píseň". Ďalšie vznikali neskôr, v úplne iných, často až kurióznych situáciách. Jednotlivé názvy sú odvodené vždy od niektorej básne; a tak je pyramídovo odvodený titul celej knihy. Verím, že náš život je pieseň, ktorá smeruje nahor. Pieseň, hľadajúca inú realitu.Daniel Raus...má cesta k tobě je lehká jako nadechnutí a těžká jako kroky nad propastí... z básne "Proto jsem ti zahrál další píseň"

NÁZEV SOUBORU: Píseň - žalmy pražské a jiné.pdf

AUTOR: Daniel Raus

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 4,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát Lundkvist - Válečníkova píseň v okrese Hlavní město Praha, cena 30Kč, od dia.kritika na Sbazar.cz.

Samotná píseň navíc začala hrát hned ve 12:30, kdy v ČT a ČRo jeden z autorů písně Zdeněk Svěrák vedl ještě úvodní slovo. Mimo jiné řekl, že píseň chce věnovat sestřičkám. Později v České televizi přiznal, že během zpěvu myslel na to, aby nezpíval falešně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY