Na farmě

Interdrought2020.com Na farmě Image
Trávit čas knihou Na farmě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Na farmě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Víte, jaká zvířátka bydlí na statku? Jak se říká stroji, který sklízí obilí, a k čemu se používá motyka?V knížce se dozvíte, kde bydlí různá hospodářská zvířátka, přečtete si, co se na statku děje během roku, a naučíte se, jak se jmenují jednotlivé zemědělské stroje.

NÁZEV SOUBORU: Na farmě.pdf

AUTOR: Sylvie Bézuelová

ISBN: 9788024248219

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na farmě půjčujeme horská kola a běžky, hosté si mohou zahrát ping-pong, kube, petanque. Pěšky je možné se z farmy vydat na rozhlednu Libín, která nabízí adrenalinové zážitky v sousedním lanovém parku. Navšívit můžete zříceninu hradu Hus, meandrující Blanici nebo se vykoupat v Křišťanovickém rybníce.

Rodinný Hotel Na Farmě byl otevřen 4. dubna 2014. Nachází se v malebné vesničce Choťovice, nedaleko lázeňského města Poděbrady, 4 kilometry od dálnice D11 na 50. kilometru mezi Prahou a Hradcem Králové (EXIT 50 - Kolín, Žehuň). Hotel je středobodem mezi městy Poděbrady, Kolín a Chlumec nad Cidlinou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY