Samá voda

Interdrought2020.com Samá voda Image
Hledáte knihu Samá voda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Jiří Fixl? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nové poznávací leporelo pro ne už ty nejmenší, kteří mají zvídavé otázky a opakují po nás… Na počátku – kapička/ z kapky říčka maličká/ a když říčka s řekou splyne/ přidají se další/ jiné vody ze všech stran/ a z vody je – oceán. Voda v mnoha podobách – od deště až po oceán – verše Josefa Bruknera o dešti, potůčku, řece, vodopádu… jsou propleteny s obrázky výtvarníka.

NÁZEV SOUBORU: Samá voda.pdf

AUTOR: Jiří Fixl

ISBN: 9788000019116

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Patrně samá voda znamená, že filmaři neúspěšně hledali zábavu. (10.7.2012) všechny komentáře uživatele (k tomuto TV seriálu) / lubospoti. Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy.

Samá voda, samá voda, přihořívá… vznikl v rámci CRP 2020: Věda hrou ve spolupráci Vysoké školy chemicko-technologické v Praze s Českou zemědělskou univerzitou v Praze ku příležitosti Světového dne vody. Akce se měla konat 18. 3.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY