Matka a dítě

Interdrought2020.com Matka a dítě Image
Trávit čas knihou Matka a dítě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Matka a dítě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ajurvédská medicína nabízí smysluplný, zdravý život v rovnováze, který je nejdůležitější ve vztahu matky a dítěte. Autorka je čtyrnásobnou matkou a zabývá se jako lékařka ajurvédskou medicínou. Obrací se v první řadě na matky, ale i na ženy a muže, kteří chtějí, nebo již založili rodinu. Její kniha ie určena i adoptivním matkám, ženám vychovávajícím nevlastní děti, babičkám, které vychovávají svá vnoučata, učitelkám mateřských škol, učitelům i vychovatelům. V první kapitole se naučíte základům tohoto prastarého medicínského systému. Další kapitoly se věnují ženám a dětem v různých životních úsecích: přípravou na těhotenství, vlastním těhotenstvím, porodem, kojením, šestinedělím, životem s novorozenětem, dětskou výživou, malými dětmi s jejich problémy a nemocemi a výchovou až k pubertě a vstupu do dospělosti.

NÁZEV SOUBORU: Matka a dítě.pdf

AUTOR: Karin Pirc

ISBN: 8090317367

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Matka a dítě; Dítě; Dítě . Kosmetika. Doplňky stravy. Nejprodávanější zboží v kategorii. 1. TEREZIA Reishi BIO cps.120. Přípravek pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu, který také příznivě působí na oběhový systém.

Ani koronavirus nedokázal utlumit spory mezi rodiči devítileté dívenky, kteří se o výchovu soudí takřka od jejího narození. Matka ji opakovaně odmítla otci předat s odkazem na pandemii. Nic na tom nezměnila ani přivolaná policejní hlídka. Vyškovská sociálka neboli orgán sociálněprávní ochrany dětí (OSPOD) sice matce pohrozila, ale na její rozhodnutí to nemělo ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY