Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem

Interdrought2020.com Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem Image
Hledáte knihu Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Walliant? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jak byste reagovali po naservírování pravdy utajené desítky let o dvou nejvýznamnějších géniích světa, zatajovanou nejen vládou USA, ale i nejmocnějšími lidmi na zemi? Kdy srbský vynálezce před více než sto lety postavil věž Wardenclyffe, z které byl schopen zdarma rozesílat elektřinu vzduchem po celém světě. Avšak nejmocnější lidé té doby projekt zničili, vynálezce zruinovali a vše ututlali. Proč, je snadné si domyslet... Příběh dále poodhalí pravdu o naší cestě po smrti. Toužíte zvědět, co znamená tento svět, náš svět? Následuje po životě ještě náročnější cesta? A co je vlastně život! Jaký je jeho smysl? A jaký náš? To poodhalí poselství příběhu.

NÁZEV SOUBORU: Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem.pdf

AUTOR: Walliant

ISBN: 9788026030416

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 335 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Nikola Tesla a Albert Einstein na cestě časem - Tomáš Walliant . Jak byste reagovali po naservírování pravdy utajené desítky let o dvou nejvýznamnějších géniích světa, zatajovanou nejen vládou USA, ale i nejmocnějšími lidmi na zemi?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY