Hlavu vzhůru, rodiče!

Interdrought2020.com Hlavu vzhůru, rodiče! Image
Trávit čas knihou Hlavu vzhůru, rodiče!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hlavu vzhůru, rodiče! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Je důležitější připravit děti na cestu, než cestu pro děti.Milena MikulkováKniha není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné, pro rodiče, kteří chtějí dát dětem sami sebe.Je rodičovství umění, nebo jen správná technika, strategie? Co všechno se promítá do našich výchovných záměrů? Kdy a kde se učíme být rodiči? Podle čeho měříme, zda jsme nebo nejsme dobrými rodiči? Co děti skutečně od rodičů potřebují a co je spíš na škodu? Jak dětem nezkazit dětství? Kniha nabízí rodičům podněty pro jednotlivá období výchovy potomka a upozorňuje, na co se zaměřit. Stručný text doplněný přehlednými schématy nebo vtipnými ilustracemi pomůže rodičům předcházet zbytečným chybám, kterých později litujeme.Schopnost dobře vychovat své dítě předpokládá porozumět sobě, svým náhledům, ale zároveň porozumět potřebám dítěte. Někdy je velmi těžké rozlišit, kdo koho vlastně vychovává. Kniha představuje několik zásadních principů výchovy dětí od útlého dětství až o jejich osamostatnění.

NÁZEV SOUBORU: Hlavu vzhůru, rodiče!.pdf

AUTOR: Milena Mikulková

ISBN: 9788024756066

VELIKOST SOUBORU: 3,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hlavu vzhůru, rodiče!. Kdo napsal knihu Hlavu vzhůru, rodiče!? Autorem je Milena Mikulková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.

0 hodnocení Hlavu vzhůru, rodiče! 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Motto: Je důležitější připravit děti na cestu, než cestu pro děti. Kniha není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné, pro rodiče, kteří chtějí dát ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY