Operativní a strategické podnikové finance

Interdrought2020.com Operativní a strategické podnikové finance Image
Trávit čas knihou Operativní a strategické podnikové finance! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Operativní a strategické podnikové finance a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Operativní a strategické podnikové finance velmi netradičním a čtivým způsobem čtenáři zpřístupňuje pohled na podnikové procesy především z úhlu výnosnosti investic a kalkulacemi cen produktů, které ovlivňují obchodní politiku firmy. Najdeme zde komplexní pohled na ukazatel výnosnosti investice ROI a jeho detailní rozklad např. z hlediska jednotlivých zájmových skupin vlastníků, věřitelů a manažerů.Další oblastí, která je zachycena v této publikaci, je důmyslné propojení obchodní politiky firmy s kalkulacemi výrobků. S pojmem contribution margin se čtenář setká již při výkladu tvorby zisku pomocí proudící řeky. Zjistíme, že kalkulace úplných nákladů může vést k nesprávným marketingovým rozhodnutím, která mohou negativně ovlivnit hospodaření celé firmy.Autoři si kladou řadu otázek, na které srozumitelným a leckdy poutavým způsobem odpovídají. Například jaký je význam ztrátových výrobků pro firmu, proč tržby nemohou být hlavní kritérium výnosnosti, proč marketingová politika zainteresovanosti pracovníků na počtu prodaných výrobků může přinést vážné problémy, jakým způsobem figuruje contribution margin ve vztahu k cenové a prodejní politice.

NÁZEV SOUBORU: Operativní a strategické podnikové finance.pdf

AUTOR: Václav Leinweber

ISBN: 9788087480212

VELIKOST SOUBORU: 1,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Operativní a strategické podnikové finance velmi netradičním a čtivým způsobem čtenáři zpřístupňuje pohled na podnikové procesy především z úhlu výnosnosti investic a kalkulacemi cen produktů, které ovlivňují obchodní politiku firmy. Najdeme zde komplexní pohled na ukazatel výnosnosti investice ROI a jeho ...

Operativní a strategické podnikové finance. Kdo napsal knihu Operativní a strategické podnikové finance? Autorem je Ondřej Dedek, Jana Kotěšovcová, Václav Leinweber. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY