Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka

Interdrought2020.com Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka Image
Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivan Alexandrovič Ilijin. Přečtěte si s námi knihu Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka na interdrought2020.com
Kniha Ivana Alexandroviče Iljina Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka byla vydána v Moskvě na samém začátku roku 1918. Byla to doba málo vhodná pro zamyšlení nad hutnýmy problémy bytí. Lidi v Rusku v té době zneklidňovaly jiné věci. Nahlédneme-li do současné odborné hegeliánské literatury, zjistíme, že jméno Iljin má patřičnou váhu. Iljin nalézá v Hegelovi podporu pro nezměrnou kulturu spekulace.

NÁZEV SOUBORU: Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka.pdf

AUTOR: Ivan Alexandrovič Ilijin

ISBN: 8074120008

VELIKOST SOUBORU: 9,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Ivana Alexandroviče Iljina Hegelova filosofie jako nauka o konkrétnosti Boha a člověka byla vydána v Moskvě na samém začátku roku 1918. Byla to doba málo vhodná pro zamyšlení nad hutnýmy problémy bytí.

Alan Černohous (* 2. května 1967 Zlín) je český básník, spisovatel, písničkář, cestovatel a překladatel ruské filosofie a pravoslavné teologické literatury. Aktivně se účastnil protikomunistického odboje.V roce 1985 byl za své protikomunistické postoje na tři měsíce uvězněn. Vystřídal řadu zaměstnání.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY