Bílá perla

Interdrought2020.com Bílá perla Image
Trávit čas knihou Bílá perla! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bílá perla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V kolonii Britské Malajsko se píše rok 1941. Okouzlující Konstance Hadleyová provdaná za bohatého Angličana, vede na první pohled skvělý život. Connie hraje roli svědomité manželky. Uvnitř sebe ji však ochromují nuda, únavné vedro a manželství bez lásky. Život se navždy změní v prosinci, kdy Japonsko zaútočí na Malajsko. Connie se rozhodne utéct do Singapuru na palubě Bílé perly a její život se zcela převrátí. V té chvíli ještě netuší, že na konci dramatické cesty a velké osobní proměny ji čeká nová svoboda i nebezpečná a zároveň radostná láska.

NÁZEV SOUBORU: Bílá perla.pdf

AUTOR: Kate Furnivallová

ISBN: 9788074612367

VELIKOST SOUBORU: 3,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Perly jsou přírodním produktem, proto je každá perla originálem a drobné odchylky ve tvaru perel, barevnosti, lesku jsou běžné. Proto je velmi pracné najít, například na perlový náhrdelník, sadu velmi podobných perel, které mají stejnou barvu, velikost a svou kulatostí se blíží k dokonalému tvaru.

Setřete hrací pole a vyhrajte až 1 500 000 Kč. Právě to je hlavní výhra u losu Černá perla, který stojí 50 Kč. Když najdete symbol perly, výhra je dvojnásobná.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY