Faraonova hrobka - Dobrodružná historie

Interdrought2020.com Faraonova hrobka - Dobrodružná historie Image
Trávit čas knihou Faraonova hrobka - Dobrodružná historie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Faraonova hrobka - Dobrodružná historie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato knížka přenese malého čtenáře do starověkého Egypta, kde se bude muset vypořádat s vykradači královské hrobky. Napínavý příběh čtenáře rychle vtáhne do děje. Podaří se mu pomocí znalostí z historie a bystré mysli úspěšně uchránit poklady, které hrobka skrývá? Jestli někdy zaváhá, nevadí, příběh ho přivede zpátky tam, kam bude třeba.

NÁZEV SOUBORU: Faraonova hrobka - Dobrodružná historie.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025508817

VELIKOST SOUBORU: 9,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Faraonova hrobka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Faraonova hrobka. Dobrodružná historie. KNAPMAN Timothy. Info: Rebo Productions, 2019 (2.) - brož., 48 str. Ilustr. A. Da Rold.

Úspěch českých egyptologů se stal jedním z deseti nejvýznamnějších archeologických objevů roku 2013, které sestavil archeologický časopis Heritage Daily. Čeští archeologové se dostali na šestou příčku se svým nálezem unikátní hrobky jednoho z královských lékařů jménem Šepseskafanch, který žil za vlády faraónů 5. dynastie, tedy v období 2500 až 2350 ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY