Václav Havel: Vzpomínková kniha

Interdrought2020.com Václav Havel: Vzpomínková kniha Image
Trávit čas knihou Václav Havel: Vzpomínková kniha! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Václav Havel: Vzpomínková kniha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Václa Havel - vzpomínková kniha zachycuje životní dráhu Václava Havla od dětských let až po nejvyšší ústavní funkci prezidenta republiky krátkými výstižnými texty a velkým obrazovým doprovodem.Publikace obsahuje téměř všechny nejdůležitější etapy jeho vývoje na více než stu dobových fotografiích. Jde o unikátní časosběrný materiál, který každému připomene velkou osobnost světového významu.

NÁZEV SOUBORU: Václav Havel: Vzpomínková kniha.pdf

AUTOR: Michaela Košťálová

ISBN: 9788072292608

VELIKOST SOUBORU: 9,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Aktualizovaná vzpomínková kniha zachycuje životní dráhu Václava Havla od dětských let až po nejvyšší ústavní funkci prezidenta republiky krátkými výstižnými texty a velkým obrazovým doprovodem. Publikace obsahuje téměř všechny nejdůležitější...

Václav Havel byl dobrý člověk, měl samozřejmě lidské chyby, ale hoď kamenem, kdož nemáš. Velice mě tedy rmoutí názory některých "lidí" na tuto významnou Českou osobnost. Ale je to pochopitelné, kvůli tomu, co se strhlo po jeho smrti, prostě mu ti komouši z novinek závidí, po nich ani pes neštěkne.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY