Háčkování s radostí nejen pro začátečníky

Interdrought2020.com Háčkování s radostí nejen pro začátečníky Image
Trávit čas knihou Háčkování s radostí nejen pro začátečníky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Háčkování s radostí nejen pro začátečníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha vás naučí háčkovat. Není nad to, když při háčkování se můžete podívat na vzor. Kniha na základě mnoha obrázků, fotografií a popisů naučí základům háčkování. Přináší 19 základních vzorů i s jejich variacemi. Jednotlivé postupy jsou popsané od první řady až do potřebné délky.

NÁZEV SOUBORU: Háčkování s radostí nejen pro začátečníky.pdf

AUTOR: Věra Dupynová

ISBN: 9788073461638

VELIKOST SOUBORU: 7,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Háčkování s radostí nejen pro začátečníky Dupynová Věra. formát: B5, 112 stran, barevné, křídový papír, vázané s přebalem, hmotnost: 0.00 kg. Kniha vás naučí háčkovat. Není nad to, když se při háčkování můžete podívat na vzor. Kniha na základě mnoha obrázků, fotografií a popisů naučí základům ...

Kupte knihu Háčkování s radostí nejen pro začátečníky (Věra Dupynová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY