Joga

Interdrought2020.com Joga Image
Hledáte knihu Joga? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Milan Polášek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Prvá časť knižky - Hathajoga - obsahuje nenáročné cvičenia a prostriedky na celkové ozdravenie spôsobu života jednotlivca. Sú prístupné každému. Autor uplatnil svoje mnohoročné skúsenosti zo spoločných cvičení so skupinami ľudí. Metódy klasickej jogy prispôsobil potrebám človeka súčasnej doby, ktorý je ohrozený tzv. civilizačnými chorobami. Zameriava sa najmä na posilnenie srdcovo-cievneho systému, zlepšenie stavu chrbtice a posilnenie psychickej stability. Hathajoga poskytuje príjemnú, fyzicky nenáročnú cestu na posilnenie telesného aj duševného zdravia vlastným pričinením.Pre vážnejších záujemcov je určená druhá časť knižky - Rádžajoga. Jej základom je 2300 rokov starý text podľa Patandžaliho - Jogasútra - program sebavýchovy a sebapoznania. Aj táto časť knižky je spracovaná s ohľadom na otázky a problémy, ktoré prináša jednotlivcovi súčasný vývoj spoločnosti.Jogové cvičenia poskytujú úplnú nezávislosť. Každý môže na sebe pracovať bez vynakladania finančných prostriedkov, bez potreby spoločnosti iných ľudí, bez ohľadu na počasie, dennú a ročnú dobu. Cvičiť môžu starí, mladí, prestarnutí i chorí. Každý si v bohatstve jogy môže nájsť čosi pre seba. Kým dýchaš vzduch tejto Zeme, vždy môžeš so sebou čosi robiť. Stačí len pevné odhodlanie, vytrvalosť a kúsok miesta v byte či v prírode.

NÁZEV SOUBORU: Joga.pdf

AUTOR: Milan Polášek

ISBN: 9788080885403

VELIKOST SOUBORU: 2,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

[jo:ga] er for dig, der vil styrke din krop og skabe ro i dit sind.

Jóga Letná - moderní studio na Praze 7. Přijdťe vyzkoušet jógu pro začátečníky, power jógu, pilates nebo jógu na bolavá záda. Rezervujte si lekci online.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY