Cesnak

Interdrought2020.com Cesnak Image
Cesnak je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Cesnak na interdrought2020.com
Keď sa povie cesnak, zrejme si každý predstaví bežnú cibuľovú zeleninu. Avšak cesnak nepatrí iba do kuchyne. Jeho blahodarné účinky na organizmus potvrdzujú aj najmodernejšie vedecké štúdie. Pokiaľ vezmeme na zreteľ, že môže byť aj vynikajúcou prísadou množstva kozmetických prostriedkov, je mnohými uznávaný ako afrodiziakum a má veľa ďalších praktických možností použitia, táto cibuľka si rozhodne zaslúži našu pozornosť.Na zaujímavom putovaní dejinami cesnaku vám táto kniha odhalí nespočetné množstvo možností jeho uplatnenia a ponúkne veľa dobrých rád, ktoré vám budú užitočnými pomocníkmi v každodennom živote.

NÁZEV SOUBORU: Cesnak.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075672483

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

K-CESNAK Český sadbový cesnak. Výsadba: JESEŇ Odroda: poloskorá, výnosná Vysoká odolnosť proti hospodársky významným vírusom je daná geneticky

Právě teď je poslední šance vyrazit do lesa a nasbírat plnou náruč medvědího česneku. Nebude to trvat dlouho a bude po sezoně! Pokud se vám podaří najít správné místečko v listnatém lese vedle potůčku, kde česnek medvědí nejraději roste, neváhejte a nasbírejte si ho do zásoby.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY