Platidlá spomínané v Biblii

Interdrought2020.com Platidlá spomínané v Biblii Image
Trávit čas knihou Platidlá spomínané v Biblii! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Platidlá spomínané v Biblii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V knihe Platidlá spomínané v Biblii sa píše o jednotlivých historických obdobiach od Abraháma do prvých storočiach nášho letopočtu, v ktorých sa poukazuje na vývoj platidiel a mincí ako aj o činnostiach spojené s peniazmi a to všetko na pozadí Biblie ako je to v nej opísané. Na ilustráciu sa v knihe nachádzajú aj citácie k danej téme. Nechýbajú zobrazenia mincí amáp jednotlivých historických území.

NÁZEV SOUBORU: Platidlá spomínané v Biblii.pdf

AUTOR: Peter Ščecina

ISBN: 9788097250010

VELIKOST SOUBORU: 2,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Papírová platidla na území Čech, Moravy a Slovenska 1900-2019 (pevná) autor: Hejzlar Pavel doporučená cena: 490 Kč naše cena:485Kč Papírová platidla autor: Novotný Vlastislav, Klim Martin doporučená cena: 435 Kč naše cena:431Kč Platidlá spomínané v Biblii

Platidlá spomínané v Biblii - Peter Ščecina . V knihe Platidlá spomínané v Biblii sa píše o jednotlivých historických obdobiach od Abraháma do prvých storočiach nášho letopočtu, v ktorých sa poukazuje na vývoj platidiel a mincí ako aj o činnostiach spojené s peniazmi a to všetko na pozadí Biblie ako je to v nej opísané.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY