Dcéra faraóna - Vojna dynastií

Interdrought2020.com Dcéra faraóna - Vojna dynastií Image
Trávit čas knihou Dcéra faraóna - Vojna dynastií! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dcéra faraóna - Vojna dynastií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Odpor voči hyskókskemu tyranovi sa rozširuje na čoraz väčšom území Egypta. Na čelo oslobodzovacej armády sa po smrti svojho otca faraóna Sekena postavil jeho syn Kamose. Pri nástupe do funkcie vyhlásil, že bude urputne bojovať proti Ázijcom, lebo "...plače celá krajina". Oslobodil mnoho miest a krajov a trestal tých, "čo slúžili Ázijcom a zabudli na Egypt, svojho otca". Kráľovná Ahotepa verí, že pod synovým vedením armáda zvíťazí v spravodlivom boji za slobodu územia Obidvoch krajín, a tak obnoví hodnoty faraónskej spoločnosti, ktoré barbarskí Hyksósovia takmer úplne zničili.

NÁZEV SOUBORU: Dcéra faraóna - Vojna dynastií.pdf

AUTOR: Christian Jacq

ISBN: 808897884x

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dcéra faraóna - Vojna dynastií . Christian Jacq; Christian Jacq . 4,6 . Sledovať autora . Francúzsky spisovateľ a egyptológ sa preslávil predovšetkým svojimi románmi z egyptského prostredia, ku ktorým patrí Egypťan Champollion, Kráľovná slnka, Egypt veľkých faraónov. ...

Obsah: Dcéra faraóna Vojna dynastií Odpor voči hyksóskemu tyranovi sa rozširuje na čoraz väčšom území Egypta. Na čelo oslobodzovacej armády sa po smrti svojho otca faraóna Sekena postavil jeho syn Kamose.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY