Plakať je dovolené

Interdrought2020.com Plakať je dovolené Image
Plakať je dovolené je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lucia Olrinková. Přečtěte si s námi knihu Plakať je dovolené na interdrought2020.com
Odkedy Rosie odišla do Londýna, denne bojuje s myšlienkami na návrat. Začína si uvedomovať, že odchod zo Slovenska bol unáhlený. Chýbajú jej kamaráti, chýba jej práca a život, ktorý žila a hlavne, chýba jej Filip. Chalan do ktorého sa neplánovane zaľúbila. Ten, ktorý sa jej prestal tri dni po jej odchode ozývať. Je možné, že by ju tak rýchlo pustil z hlavy? Že by mu nestála za to, aby o ňu viacej zabojoval?

NÁZEV SOUBORU: Plakať je dovolené.pdf

AUTOR: Lucia Olrinková

ISBN: 9788056905616

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Odkedy Rosie odišla do Londýna, denne bojuje s myšlienkami na návrat. Začína si uvedomovať, že odchod zo Slovenska bol unáhlený. Chýbajú jej kamaráti, chýba jej práca a život, ktorý žila a hlavne, chýba jej Filip. Chalan do ktorého sa neplánovane zaľúbila. Ten, ktorý sa jej prestal tri dni po jej odchode ozývať. Je možné, že by ju tak rýchlo pustil z hlavy?

Plakať je dovolené Na začiatku moc má nelákalo čítať ďalej, ale do určitej časti som sa nevedela odpútať od čítania. Čo na najviac prekvapilo aj upútalo, že konečne lákala a bola rozhodnutá žena, ktorá vie ako na mužov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY