Jedenáct prstenů

Interdrought2020.com Jedenáct prstenů Image
Trávit čas knihou Jedenáct prstenů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jedenáct prstenů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Životní moudrost nejúspěšnějšího trenéra profi basketbaluBěhem své kariéry hlavního trenéra basketbalových týmů Chicago Bulls a Los Angeles Lakers získal Phil Jackson v NBA více mistrovských titulů než jakýkoliv jiný kouč v historii profesionálního sportu. Kromě toho ovšem dostal nálepku „Zenový mistr“, protože nikdy neuhnul ze svého trenérského stylu, založeného na vyznávání hlubokých hodnot. Je to trenér, který byl vždy schopen ostatní inspirovat a který uměl ve svých hráčích najít a rozvinout tu lepší charakterovou stránku.Toto je příběh syna kněze ze Severní Dakoty, který se vlastním studiem seznámil jak s psychologií, tak s filozofií původních amerických národů, ale i se zenovou meditací. Díky tomu vyvinul nový způsob vedení týmu založený na svobodě, autenticitě a nezištné týmové spolupráci, která hypersoutěživý svět profesionálního sportu postavila na hlavu.V knize popisuje Jackson, jak získal šestkrát mistrovský titul s hráči Chicago Bulls a pětkrát s Los Angeles Lakers. Známe hvězdy, které za tyto týmy hrály, alespoň si myslíme, že je známe. Ale při čtení této knihy zjistíme, že o nich zase tak moc nevíme. Tato kniha je plná odhalení - o jejich touze po vítězství, o zdrojích jejich motivace i o tom, jak z nich trenér dokázal dostat to nejlepší.

NÁZEV SOUBORU: Jedenáct prstenů.pdf

AUTOR: Phil Jackson

ISBN: 9788020436795

VELIKOST SOUBORU: 1,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha je nová, nečtená, na povrchu sem tam malé škrábnutí. Platba předem + zaslání doporučeně poštou. REZERVOVÁNO. - informace k inzerátu...

Porovnání cen jedenact prstenu duse uspechu, srovnání cen jedenact prstenu duse uspechu na portálu HLEDEJCENY.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY