Helenčino pečení

Interdrought2020.com Helenčino pečení Image
Trávit čas knihou Helenčino pečení! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Helenčino pečení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Žádné zámecké pohoštění v dobách minulých, kdy během týdenní slavnosti dokázali hosté spolu se služebnictvem spořádat i 40 jelenů, dva tucty skřivanů a stovky kusů drůbeže, vypít k tomu sto sudů vína a ještě víc piva, se nikdy neobešlo bez vysoké spotřeby mouky, cukru, hrozinek a mandlí, medu, máku, jablek, smetany či másla a dalších surovin.Cukráři z nich tvořili neuvěřitelné sladké dobroty. Některé z úprav, starých i dvě stě let, se dochovaly dodnes a v českých a moravských rodinách doslova zdomácněly.Kniha obsahuje 63 takovýchto receptů. A je pravda, že všechny řezy, krémové dortíky i pasionky převelice chutnaly na zámeckých stolech stejně jako v současných domácnostech.

NÁZEV SOUBORU: Helenčino pečení.pdf

AUTOR: Helena Vybíralová

ISBN: 9788088098102

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Podívejte se na Helenčino pečení - Helena Vybíralová na Facebooku. Přihlásit se. nebo

Ochutnejte štědrovečerní medové koláčky, vánoční hvězdičky i mandlové trubičky… Recepty na toto a další cukroví najdete v nové knize, kterou vám nabízíme. Vaše vánoční menu může letos korunovat nejedna delikatesa z 59 receptů. Je skutečně z čeho vybírat. Krásné a pohodové předvánoční pečení!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY