Základy obchodního práva

Interdrought2020.com Základy obchodního práva Image
Trávit čas knihou Základy obchodního práva! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Základy obchodního práva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhé vydání oblíbené učebnice obchodního práva pojednává především o základních institutech obchodního práva. Výklad se soustřeďuje zejména na vymezení předmětu a systému obchodního práva, jeho principů a pramenů (včetně pramenů evropských) a dále se věnuje vymezení podnikání a podnikatelů, obchodní firmy, obchodního závodu a obchodního tajemství. Značnou pozornost věnuje právu obchodních korporací (včetně jejich nadnárodních forem) a jejich přeměn.Učebnice zahrnuje také výklad hospodářské soutěže, včetněkapitoly věnované nekalé soutěži. Nově je učebnice rozšířena o tři nové kapitoly, zabývající se úpravou veřejných zakázek, státního podniku a kolektivního investování.Učebnice je určena především pro studenty právnických fakult a dalších vysokých škol, informace v ní však najdou také praktičtí právníci, tj. advokáti, soudci, podnikoví právníci, stejně jako ekonomové a podnikatelé.

NÁZEV SOUBORU: Základy obchodního práva.pdf

AUTOR: Milan Tomsa

ISBN: 9788075023148

VELIKOST SOUBORU: 7,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Základy obchodního práva po rekodifikaci soukromého práva, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy obchodního práva po rekodifikaci soukromého práva.

Detail předmětu. Základy průmyslového a obchodního práva. FCH-MCV_ZPO Ak. rok: 2013/2014 Ak. rok: 2013/2014

SOUVISEJÍCÍ KNIHY