Prázdninová škola 2. třída

Interdrought2020.com Prázdninová škola 2. třída Image
Hledáte knihu Prázdninová škola 2. třída? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Petr Šulc? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Cvičebnice jsou ideálním pomocníkem při opakování látky ZŠ během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem snazší. Každá dvoustrana obsahuje cvičení z českého jazyka, matematiky, ale i prvouky. Úlohy jsou krátké a přehledně graficky zpracované a vycházejí z osnov základních škol. Učivo je procvičováno i formou hravých úkolů, které děti pobaví a motivuje je tak k řešení dalších cvičení.

NÁZEV SOUBORU: Prázdninová škola 2. třída.pdf

AUTOR: Petr Šulc

ISBN: 9788073534158

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Prázdninová škola 2. třída? Cvičebnice jsou ideálním pomocníkem při opakování látky ZŠ během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem snazší.

ČJ - dokončení str. 32, v příloze na konci učebnice najdete přílohu č. 1a, 1b, a 2. V příloze 1a, mají děti nastříhat slova, seřadit a vlepit do sloupce dle abecedy. V příloze 1b, nastříhat slova a roztřídit dle slovního druhu. V příloze 2, vlepit slovesa k vhodným podstatným jménům.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY