Nebezpečný čet

Interdrought2020.com Nebezpečný čet Image
Trávit čas knihou Nebezpečný čet! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nebezpečný čet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Četovanie so známymi a niekedy aj s neznámymi je super a môže byť aj celkom dobrodružné. Internet je však plný nepredvídateľných nástrah! Franci si na internete našla ľudí, s ktorými sa naozaj príjemne četovalo. Rada sa s nimi kontaktovala, pretože boli veľmi milí a vtipní. Po nejakom čase sa však udialo čosi nanajvýš nezvyčajné a podozrivé a Tri pátračky musia zapojiť do riešenia tejto záhady všetky svoje schopnosti. Franci, Mária a Kim sú najlepšie priateľky. Ich detektívny klub sa skvele rozbieha a už teraz vedia, že spolu tvoria neporaziteľný tím.

NÁZEV SOUBORU: Nebezpečný čet.pdf

AUTOR: Henriette Wich

ISBN: 9788000040936

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Tri pátračky 2: Nebezpečný čet - Wichová Henriette, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Tri pátračky 2: Nebezpečný čet - Wichová Henriette.

V ranních hodinách po dohodě s velitelstvím „Bartoš" překročily jednotky 1. ruské divize Ozbrojených sil KONR mosty přes Vltavu a postupovaly přes Vinohrady až na Malešice a kolem Vyšehradu na Pankrác a do Podolí. Velitelství divize se dopoledne přestěhovalo do areálu továrny a. s. Walter v Jinonicích, kam dorazil také dělostřelecký pluk.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY