Malý vlk s veľkým srdcom

Interdrought2020.com Malý vlk s veľkým srdcom Image
Trávit čas knihou Malý vlk s veľkým srdcom! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Malý vlk s veľkým srdcom a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Magický príbeh zo sveta vlkovOriešok je vĺča, ktoré sa narodí ako najmenšie a najslabšie vo vlčej svorke. Pravidlo silnejšieho je kruté a Orieška čaká neistá budúcnosť. No je to malý vlk s veľkým srdcom, ktorý si starostlivo stráži dve veľké tajomstvá. Svoje chyby dokáže premeniť na prednosti a ostatných presvedčí, že nielen najsilnejší jedinci majú právo na život.Autor Tomasz Samojlik predstavuje najmladším čitateľom fascinujúci svet vlkov. Tento nádherný príbeh priateľstva a hrdinstva nás presvedčí, že spolupráca medzi vlkom a človekom môže zachrániť vlčí aj ľudský život.Pre čitateľov od 6 rokov.

NÁZEV SOUBORU: Malý vlk s veľkým srdcom.pdf

AUTOR: Tomasz Samojlik

ISBN: 9788055168418

VELIKOST SOUBORU: 1,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Keby vlci nepoľovali, boli by vôbec vlkmi? O tom, že zákony vlčej svorky zvláda aj ten najmenší a najslabší člen, nám dnes dokáže hrdina rozprávky vĺča Oriešok. Jeho ...

O knihe: Malý vlk s veľkým srdcom Oriešok je vĺča, ktoré sa narodí ako najmenšie a najslabšie vo vlčej svorke. Pravidlo silnejšieho je kruté a Orieška čaká neistá budúcnosť. No je to malý vlk s veľkým srdcom, ktorý si starostlivo stráži dve veľké tajomstvá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY