Znovu o klimatických změnách

Interdrought2020.com Znovu o klimatických změnách Image
Trávit čas knihou Znovu o klimatických změnách! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Znovu o klimatických změnách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Za obnoveným běsněním environmentalismu se skrývá jen stará a dobře známá snaha přeměnit od základů náš životní styl. "Spor není o teplotě, spor je o radikální změně lidské společnosti a našeho způsobu života, je o omezení naší svobody, což jedna strana tohoto střetu požaduje a snaží se to té druhé vnutit," říká v nové knize IVK Václav Klaus.Navzdory míře iracionality, jíž čelíme, se chceme pokusit alespoň pro ty, kteří jsou ochotni to slyšet, racionální argumenty do této diskuse přeci jen opět předložit. Leželo-li téma klimatického a environmentálního alarmismu chvíli spíše na okraji našeho zájmu, tímto se k němu znovu hlásíme.Čtenářům přinášíme v první části nového sborníku překlad části publikace NIPCC (Nevládního mezinárodního panelu o klimatických změnách) Znovu o klimatických změnách. V části B si můžete přečíst dvě reakce na tuto zprávu: emeritního profesora University of New Brunswick v Kanadě Petra Vaníčka a také Václava Klause v jeho projevu na dvaapadesátém semináři Světové federace vědců o planetárních hrozbách v italském Erice. Ve třetí části knihy naleznete další doplňkové texty a rozhovory na téma boje s klimatem publikované v poslední době nejen spolupracovníky IVK.

NÁZEV SOUBORU: Znovu o klimatických změnách.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075420558

VELIKOST SOUBORU: 8,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

145 Kč Znovu o klimatických změnách. změnách) Znovu o klimatických změnách.V části B si můžete přečíst dvě reakce na tuto zprávu: emeritního profesora University of New Brunswick v Kanadě Petra Vaníčka a také Václava Klause v jeho projevu na dvaapadesátém semináři Světové federace vědců o planetárních hrozbách v italském Erice.

Název: Znovu o klimatických změnách - Shrnutí zprávy NIPCC a další texty. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Právo, sociologie; Populárně naučná › Životní prostředí, příroda; ISBN: 978-80-7542-055-8. EAN: 9788075420558. Objednací kód: NA374302

SOUVISEJÍCÍ KNIHY