Jak jsem proje(d)la svět

Interdrought2020.com Jak jsem proje(d)la svět Image
Trávit čas knihou Jak jsem proje(d)la svět! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak jsem proje(d)la svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zapálená kuchařka Lenka Požárová má několik nezkrotných vášní. Cestování, vaření, focení, poznávání a psaní. Když toto všechno zkombinovala se svou precizností a smyslem pro detail, vznikla unikátní autorská knížka "Jak jsem proje(d)la svět". Je to současně čtivě psaný cestopis, kulinární průvodce, kuchařka s originálními recepty vzniklými na základě cestovatelské inspirace (nikoli opsanými) i bohatá fotokniha. Nechybí spousta informací kdy, kam a proč. Uvedeny jsou jen místa, která autorka sama navštívila a připojeny jsou všechny kontakty na navštívené restaurace, obchůdky, farmy či tržiště v Provence, Curychu, Vídni, Miláně, Budapešti, Istanbulu, Mnichově, Kodani, Malmö, Belgii, Štýrsku nebo Apulii. S knížkou ušetříte čas vyhledáváním typických míst, která mají rádi místní, a vyhnete se turistickým pastem z běžných turistických průvodců. Prostě čtení, se kterým se vám bude cestovat jako po másle a zároveň skvělý vánoční dárek v jednom.

NÁZEV SOUBORU: Jak jsem proje(d)la svět.pdf

AUTOR: Lenka Požárová

ISBN: 9788087152065

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak jsem proje(d)la svět (1) ODBORNÉ KNIHY . Architektura, stavebnictví Biologie Botanika Cestování, průvodci Ekologie Ekonomie, marketing Floristika Fytopatologie ...

Kniha Jak jsem proje(d)la svět aneb zcestopisy s recepty(Požárová Lenka) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY