Poslední poutník

Interdrought2020.com Poslední poutník Image
Trávit čas knihou Poslední poutník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poslední poutník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak souvisí vražda bývalého odbojáře s kosterními pozůstatky z druhé světové války?Kdo byla Agnes Gernerová, krásná dívka, která přijela do Osla na podzim roku 1939?Ve svém domě v lepší osloské čtvrti je v létě 2003 brutálně zavražděn zestárlý podnikatel Carl Oscar Krogh, bývalý člen odboje. O několik týdnů dříve byly v lese na sever od města nalezeny lidské kosterní pozůstatky pocházející patrně z druhé světové války. Osloská policie hledá mezi oběma případy souvislost. Během vyšetřování se brzy ukáže, že Krogh patřil k nejbližším spolupracovníkům mýty opředeného Kaje Holta a byl jedním z těch, kteří se pokusili odhalit příčinu Holtova nikdy nevyšetřeného úmrtí ve Stockholmu na jaře 1945. Bludiště lží a zamlčování zavede vyšetřovatele Tommyho Bergmanna zpátky do válečných časů. Do časů, kdy se pravda obětovala jako první, láska se považovala za břemeno a jediným cílem bylo přežít.

NÁZEV SOUBORU: Poslední poutník.pdf

AUTOR: Gard Sveen

ISBN: 9788074915253

VELIKOST SOUBORU: 4,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Poslední poutník se pohybuje na hranici několika žánrů. Autor jako by se nedokázal rozhodnout mezi špionážním thrillerem a klasickou detektivkou. Bohužel. Poslední poutník je totiž ve výsledku trochu obojí, ale pořádně ani jedno. Dějové linie se sice spravedlivě střídají na tahu po každé kapitole, jenže si navzájem ...

Poslední poutník 299,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,9 Hodnotilo 7 uživatelů 5 6x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 10+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY