Fenomén Šípek

Interdrought2020.com Fenomén Šípek Image
Trávit čas knihou Fenomén Šípek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Fenomén Šípek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bořek Šípek je jedním z nejznámějších českých designérů. Mezi jeho práce patří například návrhy pařížských butiků Karla Lagerfelda nebo obchodního domu Ginza v Tokiu, jeho objekty jsou zastoupeny v řadě stálých sbírek muzeí v řadě zemí. Za svou práci získal Bořek Šípek řadu cen. O jeho práci, setkání se zajímavými lidmi z celého světa i o jeho životním krédu vypráví publikace, kterou společně s ním napsala přední česká publicistka Eva Sedlická.

NÁZEV SOUBORU: Fenomén Šípek.pdf

AUTOR: Dagmar Sedlická

ISBN: 8020416293

VELIKOST SOUBORU: 5,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah: Fenomén Šípek Bořek Šípek je jedním z nejznámějších českých designérů. Mezi jeho práce patří například návrhy pařížských butiků Karla Lagerfelda nebo obchodního domu Ginza v Tokiu, jeho objekty jsou zastoupeny v řadě stálých sbírek muzeí v řadě zemí.

Bořek Šípek je jedním z nejznámějších českých designérů. Mezi jeho práce patří například návrhy pařížských butiků Karla Lagerfelda nebo obchodního domu Ginza v Tokiu, jeho objekty jsou zastoupeny v řadě stálých sbírek muzeí v řadě zemí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY