Správná pětka na Tajemných blatech

Interdrought2020.com Správná pětka na Tajemných blatech Image
Trávit čas knihou Správná pětka na Tajemných blatech! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Správná pětka na Tajemných blatech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tentokrát se Pětka vydává na Tajemná blata. Seznámí se s cikánským klukem Smrkáčem a dozvědí se, že na blata jezdí každé tři měsíce i tlupa cikánů. Při nocování zahlédnou prolétat letadlo, ze kterého někdo na zem shazuje balíky. Co v nich je? A dostanou se dívky ze zajetí cikánů, ke kterým v mlze zabloudily?

NÁZEV SOUBORU: Správná pětka na Tajemných blatech.pdf

AUTOR: Enid Blyton

ISBN: 9788000034966

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

1 vydání Správná pětka na Tajemných blatech EGMONT 1995 3 vydání Správná pětka na tejmených blatech. Albatros 2014 ( v Albatrosu 1 vydání) Správná pětka a únosci. Do Kirrinské chalupy přibyl nový obyvatel.

Správná pětka na Tajemných blatech Prodej skončil. Správná pětka na Tajemných blatech Tentokrát se Pětka vydává na Tajemná blata. Seznámí se s cikánským klukem Smrkáčem a dozvědí se, že na blata jezdí každé tři měsíce i tlupa cikánů. Při nocování zahlédnou prolétat letadlo, ze kterého někdo na zem shazuje ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY