Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou

Interdrought2020.com Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou Image
Trávit čas knihou Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poznali sme ho ešte ako diakona a psychiatra a mnohí sme aj čítali knihy alebo počúvali jeho prednášky. Kto je však Max Kašparů zblízka? Aká je jeho životná cesta, čo sa skrýva „za“...?Kniha prináša silný rozhovor s h. prof. PaedDr. ThDr. MUDr. et MUDr. Jaroslavom Maxmiliánom Kašparů, PhD., Dr. h. c., človekom, ktorý je dnes gréckokatolíckym kňazom, no celý život odmietal hrať pred Božou tvárou divadlo.V knižnom rozhovore sa dočítate:o tom, že tu vôbec nemusel byť, ak by sa jeho mama rozhodla inak, a tiež o jeho náročnom detstve bez otca;o zmarenej svadbe s nevestou, ktorá to vzdala pár dní pred obradom, ale aj o novej známosti, trvajúcej len pár hodín, ale zavŕšenej úspešnou svadbou a doterajším pevným manželstvom;o domácich poštových holuboch, vysokoškolských skúškach, skúsenostiach s hypnózou i o písaní poézie;o aktuálnej kňazskej službe i o tom, že niekedy je v spovednici lekárom i kňazom zároveň.V knihe nájdete aj poctivé rady do života:na čo si pred manželstvom dávať pozor a aké sú nášľapné míny v manželstve;čo s chorými manželstvami, v ktorých môže byť jeden z manželov psychopat;ako v živote nevyhorieť a mať zdravé telo, ducha i dušu.Kniha obsahuje aj štyri rozhovory s Maxom Kašparů, ktoré vyšli na kresťanskom internetovom portáli www.cestaplus.sk. Každá kapitola prináša zhrňujúcu myšlienku napísanú vlastnou rukou autora.2. vydanie

NÁZEV SOUBORU: Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou.pdf

AUTOR: Max Kašparů

ISBN: 9788097258733

VELIKOST SOUBORU: 9,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou. Kdo napsal knihu Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou? Autorem je Max Kašparů, Martin Ližičiar. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Kniha Nebudem hrať divadlo pred Božou tvárou(Max Kašparů) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY