Pravěká zvířata ve dvacátém prvním století

Interdrought2020.com Pravěká zvířata ve dvacátém prvním století Image
Pravěká zvířata ve dvacátém prvním století je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marco Ferrari. Přečtěte si s námi knihu Pravěká zvířata ve dvacátém prvním století na interdrought2020.com
Ještě nedávno výrazy jako „primitivní“ nebo „pravěké“ budily dojem čehosi neúplného a hrubého. Dnes začínáme objevovat půvaby toho, co už není moderní, kouzlo minulosti, dobu, kdy všechno bylo jednodušší. Pravěké nás odvádí do dávné minulosti, do převalující se mlhy a pravěkých lesů, kdy Zemi vládli obrovští dinosauři a krutí dravci. Naše kniha vám chce ukázat původní a nenarušená místa, kde je příroda stále ještě pánem, kde jsou ekologické dynamiky respektovány a biologické bohatství zůstává nedotčené. Kritérium, které jsme použili při dokazování naší koncepce světa, je v podstatě kritériem ekologickým. Rozdělili jsme zemský povrch na pět životně důležitých oblastí, zhruba zrcadlících zásady kartografie, a v těchto oblastech jsme pátrali po živočišných i rostlinných druzích, které jsou pro ně příznačné a které nám pomáhají vytvořit si představu o „ztraceném světě“. Kniha obsahuje velkoformátové fotografie tzv. živých fosilií a ilustrace pravěkých zvířat, ukazující podobnost s jejich dnešními potomky.

NÁZEV SOUBORU: Pravěká zvířata ve dvacátém prvním století.pdf

AUTOR: Marco Ferrari

ISBN: 8020416447

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Velkolepé století III (89,90) ... Tým vojenských specialistek se chybou teleportace dostal do hlubin Země, kde ještě žijí pravěká zvířata. Začíná boj o... 23:50 - 1:50. ... Největší události ve světě snowboardingu za účasti těch nejlepších závodníků. Americký dokumentární seriál (2006-2014)

FERRARI Marco FERRARI Marco v nabídce slovenských antikvariatů | ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY