Kto sa bojí, nech nečíta!

Interdrought2020.com Kto sa bojí, nech nečíta! Image
Trávit čas knihou Kto sa bojí, nech nečíta!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kto sa bojí, nech nečíta! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Milan Markovič má od Boha/prírody (vyber podľa svetonázoru) vzácny dar rozosmievať, zabávať. Ale nielen to. V časoch pohnutých a nahnutých, či už komunistických, mečiarovských alebo iných, dodával nádej a vieru vo vlastný úsudok. Lebo raz darmo, človek vnímavý a citlivý ťažko nesie poznanie, že spoločnosť, či prinajmenšom jej hlavní predstavitelia sa načisto zbláznili. Potrebuje sa ubezpečiť, že chyba nie je v jeho prijímači. Že má aj naďalej dať na svoj zdravý rozum, na hlas srdca... Alebo na Markoviča.Jeho, s prepáčením za výraz, osveta, je osožná aj dnes. My, slabšie nátury, by sme totiž mohli jedného dňa uveriť, že je normálne kradnúť, že učiteľom patria nízke platy a somarinám hlavný vysielací čas v televízii, že je v poriadku, ak objem reklamy vysoko prevyšuje koncentráciu vyprodukovaných myšlienok, a tak ďalej a podobne... Ak aj neuveríme, hrozí, že by sme si zvykli. Ale vďaka Milanovi Markovičovi si nezvykneme. Našťastie.Márius KopcsayMilan Markovič (1943, Bratislava), učiteľ, novinár, herec, moderátor, talkmaster a hudobný skladateľ, absolvent Pedagogickej fakulty v Trnave a Filozofickej fakulty v Bratislave. Je autorom viacerých televíznych, rozhlasových a javiskových zábavných programov, z nich najznámejší – Večer Milana Markoviča – sa vysielal na slovenských a českých obrazovkách nepretržite jedenásť rokov.

NÁZEV SOUBORU: Kto sa bojí, nech nečíta!.pdf

AUTOR: Milan Markovič

ISBN: 9788081140846

VELIKOST SOUBORU: 4,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah knihy: Kto sa bojí, nech nejde do lesa LUCIA VRÁBLICOVÁ A ZUZANA JURIGOVÁ KAPRÁLIKOVÁ čítajú z knihy KTO SA BOJÍ, NECH NEJDE DO LESA: Tom Campbell si pamätá, že s priateľkou kempoval, inak nič. Preberie sa uprostred lesa, dezorientovaný a vydesený na smrť. Niekto mu ide po krku, akýsi tvor s čiernou dierou namiesto tváre.

Kto sa bojí , nech nečíta ! , Kniha (2011), Milan Markovič Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty

SOUVISEJÍCÍ KNIHY