13. komnaty

Interdrought2020.com 13. komnaty Image
Trávit čas knihou 13. komnaty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 13. komnaty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Čtenář se v knize seznámí nejen s podrobným vylíčením uměleckých i osobních kariér čelných osobností populárního českého hereckého nebe od Emy Destinnové přes Ljubu Hermanovou, Miroslava Horníčka až k Miloši Kopeckému. Autor vypráví především o temných a vesměs dodnes diskutabilních, nejtajnějších stránkách jejich životů a duší, tak jak se mu je podařilo vystopovat, neboť právě tyto dodnes nezveřejněné skutečnosti je poznamenaly největší měrou.Autor u všech osobností, o nichž píše, uvádí zajímavé i dosud nepublikované podrobností, které jistě čtenáře zaujmou. Ke všem, o nichž vypráví, přistupuje citlivě a s osobním respektem, neboť nejednoho z umělců osobně znal. Tato publikace je ve svém celku autentickým pohledem do "zákulisí" českých umělců i do doby, ve které žili. Kniha je vybavená velkým množstvím obrazového materiálu.

NÁZEV SOUBORU: 13. komnaty.pdf

AUTOR: Václav Junek

ISBN: 9788072293230

VELIKOST SOUBORU: 9,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha 13. komnata milenek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 13. komnata milenek.

Obsah filmu 13. komnata . Cyklus dokumentů o známých lidech, jejichž život byl poznamenán nějakou zlomovou událostí (nemoc, ztráta blízkého člověka, boj se závislostmi, nehoda, krach firmy, angažovanost v nezávislých hnutích a vězení). Cílem je představit osobnost prostřednictvím dramatických okolností nebo mezních ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY